Leven lang ontwikkelen
Hieronder vallen de subthema’s opleiding en ontwikkeling, presteren en inzetbaarheid, en toekomst.
Opleiding en ontwikkeling
Dit onderwerp gaat over de aansluiting van kennis en vaardigheden en hoe medewerkers de stimulans van hun leidinggevende voor hun ontwikkeling ervaren. Het gaat ook over kwalificatieveroudering en informeel leren. Tot slot gaat het over de behoefte aan opleidingen of cursussen, en of medewerkers in de afgelopen twee jaar een opleiding of cursus hebben gevolgd en de redenen daarvoor.
Lees meer over dit onderwerp

Presteren en inzetbaarheid
Dit onderwerp gaat over presteren en inzetbaarheid. De eigen inzetbaarheid gaat o.a. over het voldoen aan fysieke en psychische eisen, maar ook de trouw aan de huidige werkgever. Daarnaast behandelt dit onderwerp de verbondenheid, bevlogenheid en het eigen presteren van medewerkers.
Lees meer over dit onderwerp

Toekomst
Hoe het werk voor werknemers er in de toekomst uit kan gaan zien en kan veranderen. Hieronder vallen toekomstverwachtingen en hoe werknemers in staat worden gesteld om langer te kunnen doorwerken. Dit betreft tot welke leeftijd werknemers willen doorwerken, zorgen over baanbehoud en de toekomstverwachting.
Lees meer over dit onderwerp
